ВІДПРАВКА ДИТИНИ В ТАБІР


 

Що необхідно зробити напередодні відправки дитини в табір? 

  • В медичному кабінеті школи або дитячій поліклініці Вам необхідно взяти медичну довідку на дитину (форма № 079/о) з обов'язковою інформацією про хронічні захворювання, перенесені інфекційні захворювання, профщеплення, епідемконтакт (дійсна 3 доби).
  • Напередодні відправки в табір поговоріть із дитиною, налаштуйте її на оптимістичний лад, наголосіть, що вона вже доросла і чудово впорається в таборі без Вашої постійної опіки.
  • Обов'язково поговоріть з дитиною про поведінку в таборі, про необхідність суворого дотримання режиму дня та правил внутрішнього розпорядку, що діють у таборі, про необхідність дбайливого відношення до матеріальних цінностей табору, про толерантність по відношенню до оточуючих, про необхідність дотримання правил особистої гігієни.
  • Ваша дитина має знати, що в разі погіршення здоров'я, психологічного дискомфорту, виникнення проблем у спілкуванні з іншими дітьми, вона повинна негайно повідомити про це своїх загонових педагогів.

Якщо Вам стане відомо про будь-які проблеми, що виникли у Вашої дитини в таборі, а вона соромиться звернутися до дорослих, будь ласка, зателефонуйте педагогам загону – вони обов'язково допоможуть.

 

     

 

 

Як відбувається відправка дітей у табір? 

 

У день заїзду, вказаний в путівці, Ви повинні привезти свою дитину до колонади центрального входу в парк ім. Т.Г. Шевченка. При собі мати путівку і медичні документи дитини. Реєстрація дітей проходить з 8.00 до 9.30.

При реєстрації спочатку необхідно пройти експрес-огляд у лікаря табору. Лікар має право відмовити дитині в прийомі в табір за наявності явних проблем зі здоров'ям, відсутності медичних документів або їх невірному оформленні. Далі представник адміністрації табору направить Вашу дитину в загін згідно з її віком. Остаточну реєстрацію проведуть педагоги загону. Вони запропонують Вам заповнити особову картку дитини, приймуть путівку, медичні документи і гроші (за бажанням, але не більше 100 грн.).

Посадка дітей в автобуси починається о 9.30. З цього моменту педагоги беруть на себе відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей загону. Колона відправляється о 10.00. Якщо Ви не встигли зареєструвати і передати дитину вчасно, Ви повинні привезти її в табір самостійно.

Перевезення дітей із Дніпра в табір, а також у зворотному напрямку, здійснюється ліцензованою компанією-перевізником організованою колоною автобусів у супроводі працівників патрульної поліції та медиків. Тривалість переїзду 1,5-2 години. У дорозі одна санітарна зупинка.

Не слід у день відправки годувати дитину занадто щільним сніданком. Не слід також дозволяти дітям їсти чіпси, сухарі і тому подібне, пити надто багато рідини.

 

Під час реєстрації та посадки дітей в автобуси просимо Вас поводитися спокійно і коректно по відношенню до працівників табору та всіх оточуючих. Не хвилюйтеся і не нервуйте. Інакше Ваш стан передасться Вашій дитині. А це її тільки напружить і зіпсує перші враження від відпочинку в таборі. 

 

     

 

 

Як відбувається розподіл дітей у загони? 

 

При реєстрації дітей в парку відбувається їх попередній розподіл у загони виключно за віковим принципом. У якій точно загін потрапить Ваша дитина, буде відомо тільки після остаточного формування загонів вже в таборі. При цьому ми гарантуємо, що дитина потрапить в загін із однолітками. 

Ми не рекомендуємо Вам орієнтувати братів та сестер на перебування в одному загоні в разі, якщо різниця у віці між ними перевищує 1 рік. Коли така пара потрапить у загін за віком старшої дитини, молодшому буде складно адаптуватися в загоні, а коли за віком молодшої дитини – старшому буде нудно. Дайте можливість Вашим дітям відпочити один від одного і зайнятися тим, що цікаво саме їм!

Якщо Ви привозите свою дитину в табір вже після остаточного формування загонів, адміністрація табору направить Вашу дитину в загін, що максимально відповідає її віку, але в якому буде вільне місце.

 

Побажання батьків про розподіл дитини в конкретний загін або до певних загонових педагогів адміністрацією не розглядаються.

Побажання батьків про розподіл в один загін дітей істотно різного віку, навіть якщо вони родичі, адміністрацією не розглядаються.

Адміністрація табору залишає за собою право в день заїзду переводити дитину із загону в загін без узгодження з нею або її батьками.

 

     

 

 

  <— попередня сторінка | ​наступна сторінка —>