ТРАДИЦІЙНІ ЗАХОДИ В ТАБОРІ


 

Щодня в таборі проходять від 5 до 10 різноманітних заходів, які здатні задовольнити найвибагливіші смаки дітей, що відпочивають у "Дорожнику". Перелік цих заходів постійно оновлюється. Але є серед них і такі, яких діти чекають із року в рік кожної зміни.

 

 

Які традиційні заходи проводяться в таборі?

 

  • Дефіле-шоу. Демонстрація маленькими моделями оригінальних костюмів та боді-арту за певною тематикою.

    

  • Вокальне шоу. Конкурс вокалістів, який проходить за правилами різних телевізійних талант-шоу. Поряд із визначенням найкращого співака, відбувається змагання між загонами на кращий концертний номер, створений для вокаліста.

       

  • Нон-стоп. Танцювальна конкурсна шоу-програма. Діти беруть участь у безлічі різноманітних танцювальних конкурсів. Кожен з них не лише реалізує свої потреби в спілкуванні, музиці, танці, розвазі, але й отримує шанс стати «зіркою».

    

  • КАМ – конкурс акторської майстерності. Театралізований сюжет, цікаві діалоги Короля та Геніального сищика, несподівана поява все нових і нових казкових героїв, різноманітні творчі завдання – все це захоплює увагу не тільки учасників, а й глядачів.

   

  • Конкурс загонових відеороликів. Тематика може змінюватись: реклама, новини, комічні сюжети, відеокліпи. Але основною умовою є участь у відеороботі всіх дітей загону.
  • Орільські казки. Водна феєрія з піснями, танцями та феєрверком. Театралізоване дійство, у якому беруть участь дорослі та діти, відбувається пізно ввечері на острові навпроти табірного пляжу.

    

  • Топ-20 «Дорожника». Діти обирають найкращі пісні з тих, що звучать на дискотеці в таборі. За результатами голосування загонів складається топ-20 найкращих дискотечних хітів зміни і видається аудіоальбом.
  • Сонячне місто. Вуличний двіж, під час якого діти витрачають дори, зароблені протягом зміни. У Сонячному місті працюють: музей, салон краси, лікарня, таксі, луна-парк, казино, кафе, магазин та інші служби. Особливою популярністю в цей день користується пункт приймання вторсировини, куди в обмін на дори можна здати фантики та порожні пластикові пляшки.

    

  • Лотерея «Хітове літо в «Дорожнику». Наприкінці зміни проводиться розіграш безпрограшної лотереї. Діти можуть отримати різноманітні призи: спортінвентар, настільні ігри, іграшки, солодощі та багато іншого. Традиційний суперприз кожного розіграшу – три м’ячі: футбольний, волейбольний та баскетбольний.

  • Свято Душі і Серця. Кожна зміна в таборі завершується церемонією нагородження вищою нагородою ДОТ «Дорожник» «Пірамідою Душі і Серця». Кращі з кращих – діти і дорослі – отримують цю нагороду в численних номінаціях і дбайливо зберігають її, як найдорожчу пам'ять про літо.

    

 

 

 

  <— попередня сторінка | ​наступна сторінка —>