ПОБУТ ТА ХАРЧУВАННЯ В ТАБОРІ


 

Які побутові умови в таборі?

 

Кожен загін розміщується на окремому поверсі в трьох 3-поверхових корпусах. На кожному поверсі є просторий хол, де у разі дощової погоди можуть зібратись усі діти загону. Діти проживають у кімнатах по 5 чоловік. У кожній кімнаті є балкон. Кімнати педагогів знаходяться на тому ж поверсі, де розміщується їх загін.

Для зберігання особистих речей використовуються тумбочки і шафи, що знаходяться в кімнатах. Сумки та валізи з непотрібними у даний момент речами зберігаються в шафах у коридорі.

Приймаючи дітей на відпочинок, ми сподіваємось, що вони досить самостійні для того, щоб стежити за особистою гігієною. Для цього в таборі створені всі умови. На кожному поверсі знаходяться туалети, умивальники, ногомийки і кімната гігієни (з гарячою водою). На території табору є постійно працюючий душ із гарячою водою. Регулярність купання дітей у душі – не рідше одного разу в 3 дні. Також на території табору та на пляжі знаходяться надвірні туалети.

Діти забезпечуються постільною білизною і рушниками для ніг. Заміна білизни проходить 1 раз у середині зміни для всіх дітей, а також персонально за необхідністю.

 

     

 

 

Який режим харчування в таборі?

 

Харчування дітей у таборі відбувається в їдальні з двома обідніми залами в одну зміну. Обідня зала для молодших загонів обладнана кондиціонерами. Перед входом у їдальню знаходяться умивальники, в наявності рідке мило та паперові рушники.

Харчування здійснюється на основі фізіологічно обумовлених норм, рекомендованих Міністерством охорони здоров'я України для дітей шкільного віку.

Харчування в таборі шестиразове (сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря, друга вечеря) із суворим дотриманням часових інтервалів між прийманням їжі (не більше 4 годин). У харчуванні дітей не використовуються гострі страви, важкі і штучні жири. Щодня діти отримують соки і фрукти. Якість продуктів, що поступають на харчоблок, знаходиться під постійним санітарно-гігієнічним контролем.

На харчоблоці працюють кваліфіковані повара, роздачу страв здійснюють офіціанти. Процеси приготування їжі і видачі готових страв знаходяться під постійним контролем з боку медичних працівників, чергового вихователя та адміністрації табору.

 

     

 

 

Який питний режим у таборі?

 

Водопостачання табору здійснюється власною свердловиною з родовища лікувально-столової мінеральної води "Царичанська". На території табору та на пляжі функціонують фонтанчики з питною водою. Якість води знаходиться під постійним санітарно-гігієнічним контролем.

 

     

 

 

  <— попередня сторінка | ​наступна сторінка —>