ОСОБЛИВОСТІ "ДОРОЖНИКА"


 

Дитячий оздоровчий табір "Дорожник" ім. М.І. Грищенка

 

     

 

Табір побудований у 1977 році. Він знаходиться в с. Китайгород Царичанського району Дніпропетровської області в живописному лісовому куточку на березі річки Оріль – найчистішої в Європи. Табір розташувався на території в 6,4 гектари, до нього примикає лісовий масив площею близько 40 гектарів, зона піщаного берега річки складає 800 кв. м. Водопостачання табору здійснюється власною свердловиною з родовища лікувально-столової мінеральної води "Царичанська". Кожної зміни табір готовий прийняти 360 дітей віком від 6 до 16 років.

 

"Дорожник" – це класичний дитячий оздоровчий табір, робота якого базується на кращих традиціях піонерських таборів і багаторічному досвіді з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків. Працівники табору зацікавлені в тому, щоб зробити відпочинок кожної дитини максимально приємним і корисним. Спілкування в таборі здійснюється двома мовами: українською та російською.

 

      

 

Багато дітей, які побували в "Дорожнику" один раз, повертаються туди знову і знову. Деякі з них, навіть подорослішав, не можуть розлучитися з табором і з задоволенням приїздять в "Дорожник" працювати.

 

Але є діти, яким відпочинок у "Дорожнику" не сподобався. І це нормально, бо всі ми різні.

 

Чому "Дорожник" може не сподобатись дитині?

  • Дитячий оздоровчий табір "Дорожник" працює понад 40 років. Сучасне оновлення матеріальної бази потребує великих капіталовкладень, що призведе до значного подорожчання вартості відпочинку. Тому на даний час основною задачею господарських служб табору є створення максимально комфортних умов на існуючій матеріальній базі. Якщо ваша дитина звикла відпочивати у багатозіркових готелях, де "все включено", то "Дорожник" їй не сподобається.
  • В таборі немає телевізорів і комп'ютерів. Ми вважаємо, що дитина має відпочити від перегляду телепрограм та комп’ютерних ігор і присвятити час живому спілкуванню з однолітками та дорослими, іграм і розвагам на природі. Якщо Ваша дитина не може позбутися залежності від екрану та монітору, то "Дорожник" їй не сподобається.
  • Наш табір живе за режимом дня, який передбачає активну участь дитини в колективній творчий діяльності. Кожної хвилини відбувається щось цікаве. Вільного часу майже немає. Якщо Ваша дитина не любить активний відпочинок, воліє просто "вбивати час", або шукає місце, де б її розважали, а вона ці веселощі споживала, то "Дорожник" їй не сподобається.

  • Прищеплюючи дитині навички самостійності, ми залучаємо її до елементарної праці, що включає прибирання свого спального місця, утримання в порядку особистих речей, дотримання норм особистої гігієни, чергування в кімнаті, їдальні і по табору, підтримку чистоти в корпусах і на території. Якщо Ваша дитина звикла до того, що дорослі її обслуговують у великому і малому, то "Дорожник" їй не сподобається.

  • Підйом у таборі о 8.00, відбій о 22.00-23.00. З 13.30 до 16.00 в таборі тиха година, під час якої УСІ ДІТИ СПЛЯТЬ. Читати, "тихо" грати в ігри і таке інше під час тихої години не можна. В цей час ми не видаємо дітей батькам, що приїхали у гості. Якщо Ваша дитина не зможе дотримуватися режиму нічного та денного сну, то "Дорожник" їй не сподобається.

  • У таборі існують певні традиції і правила, є своя "атмосфера". Саме за це багато дітей і віддають перевагу відпочинку в "Дорожнику". Якщо Ваша дитина буде не готова прийняти ці правила, якщо вона буде намагатись існувати окремо від інших, то "Дорожник" їй не сподобається.

      

 

 

​наступна сторінка —>