ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ В ТАБОРІ


 

Як у таборі враховуються різні смаки дітей?

 

Планування роботи ДОТ «Дорожник», розробка та проведення всіх творчих справ здійснюються творчим об'єднанням «Дело ВкуСа», назва якого говорить сама за себе – заходи в таборі розраховані на будь-які смаки дітей. Під час зміни кожна дитина зможе розкрити та розвинути свої таланти в різноманітних сферах: спорт, хореографія, вокал, театральне, образотворче і декоративно-ужиткове мистецтво.

ТО «Дело ВкуСа» співпрацює з табором «Дорожник» з 1996 року. За цей час напрацьована певна система організації дозвілля дітей у таборі.

 

 

Які гуртки працюють у таборі?

 

У залежності від плану роботи та наявності фахівців кожної зміни в таборі працюють 5-7 гуртків, а саме: танцювальний, вокальний, ігрових видів спорту, петриківський розпис, кукла-мотанка, квілінг, декупаж, плетіння з ниток, лиття з гіпсу, вишивання стрічками, бісероплетіння, виготовлення прикрас та інші.

У трьох гурткових кімнатах кожного дня проходять майстер-класи з декоративно-ужиткових видів творчості, на яких протягом зміни мають можливість побувати всі діти табору.

 

     

 

 

Які спортивні змагання проводяться в таборі?

 

До послуг дітей у таборі є спортивний комплекс з футбольним полем, біговими доріжками і полосою перешкод, баскетбольним і двома волейбольними майданчиками, майданчиками для гри у бадмінтон та силової підготовки; на території розташовані 5 стаціонарних столів для настільного тенісу, також є 3 мобільні столи.

Протягом кожної зміни в таборі проводяться змагання з таких видів спорту: футбол, піонербол, баскетбол, шахи, шашки, доміно, настільний теніс, плавання, перетягування каната, біг, метання м'яча, стрибки у довжину з місця, силова підготовка.

Дозвіл на участь у спортивних змаганнях дітям дають медичні працівники. Вони також здійснюють контроль за проведенням цих змагань.

Якщо в медичній довідці Вашої дитини вказані заборонні діагнози, то до участі в спортивних змаганнях вона ні в якому разі не допускається. 

 

     

 

 

Як у таборі організоване купання дітей у річці?

 

Табір знаходиться на березі річки Оріль - найчистішої в Європі. Власний піщаний пляж площею 800 кв. м обладнаний кабінами для переодягання, питним фонтанчиком та надвірним туалетом.

Купання дітей у річці дозволяється в сонячні та безвітряні дні при температурі води не нижче 20ºС, повітря - не нижче 23ºС. Тривалість перебування дітей у воді визначає лікар.

Перед виходом дітей на пляж обов'язково здійснюється перевірка санітарного стану території пляжу, дна зони купання, встановлюється огорожа з буйків, перевіряються засоби рятування.

Вихід на пляж загони здійснюють згідно з графіком у першій половині дня. Купання проводиться у присутності та під контролем начальника табору (його заступників), чергового медичного працівника, інструктора з плавання (фізкультури), матроса-рятівника, загонових педагогів.

Купання дітей у річці за межами території табірного пляжу заборонене.

 

     

 

 

Що таке "дор"?

 

У таборі існує власна грошова одиниця «дор». Діти заробляють дори протягом усієї зміни, беручі участь у різноманітних конкурсах, загальнотабірних заходах, спортивних змаганнях. Наприкінці зміни зароблені дори вони витрачають, відвідуючи різноманітні служби Сонячного міста. Діти старших загонів намагаються зібрати якомога більшу суму дорів для того, щоб викупити додатковий час на прощальній дискотеці.

 

 

 

Яке технічне забезпечення табору?

 

У таборі є якісна звукова, світлова та відеоапаратура, яка дозволяє провести на високому рівні будь-який захід, організувати дискотеку або перегляд художнього чи мультиплікаційного фільму. Власний медіацентр дає можливість прямо в таборі створювати різні аудіо-, фото- та відеопроекти.

Відправляючи дитину в табір, Ви тим самим даєте згоду на аудіозапис, фото- і відеозйомку Вашої дитини впродовж табірної зміни. При цьому усі авторські і суміжні права на отриману аудіо-, фото- і відеопродукцію у будь-якому вигляді і на будь-яких носіях інформації належать ДОТ «Дорожник» і ТО «Дело ВкуСа».

 

 

  <— попередня сторінка | ​наступна сторінка —>